Święto Województwa Lubuskiego – Długie – 15 lipca 2023


📢 Zapraszamy na Święto Województwa Lubuskiego! 🎉⛱

Już 15 lipca 2023r. na malowniczej plaży przy jeziorze Lipie w urokliwej miejscowości Długie odbędzie się Święto Województwa Lubuskiego!

W programie tego wyjątkowego dnia czeka na Was mnóstwo atrakcji!☀️ Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy wiele animacji i zabaw, które zapewnią im radość i uśmiech przez cały dzień. W planie również Regaty, Turniej Piłki Siatkowej oraz konkurs na budowle z piasku oraz Rodzinny Festiwal Puszczania Latawców.

Już od godziny 14:00 niesamowite koncerty na plaży. ⛵️

Na scenie pojawią się wyjątkowi artyści, którzy dostarczą Wam niezapomnianych przeżyć muzycznych. Zaczynając od energetycznego duetu B&J, przez utalentowanego Pawła TUR, zespół SZUWARY i Julia Żugaj, aż po gwiazdę wieczoru, którym będzie Kamil BEDNAREK!

Po koncercie Kamila Bednarka gorące afterparty poprowadzi do północy DJ Bizon. Aby zakończyć ten magiczny wieczór w spektakularny sposób, przygotowaliśmy również pokaz fajerwerków, który oświetli nocne niebo i dostarczy Wam niezapomniane wrażenia wizualne. 🎊📢

Nie przegapcie tego niezwykłego wydarzenia!

Zapiszcie datę i przybywajcie licznie 15 lipca na plażę przy jeziorze Lipie w miejscowości Długie, aby razem świętować nasze piękne Województwo Lubuskie!


PROGRAM: 

14:00 Duet B&J
16:00 PAWEŁ TUR
17:45 SZUWARY
19:00 JULIA ŻUGAJ
21:00 KAMIL BEDNAREK
22:30 DJ BIZON
00:00 POKAZ FAJERWERKÓW
 🎇


Dodatkowo informujemy, że w tym dniu kursować będzie darmowy autobus festiwalowy na wyznaczonych trasach!


Zapraszamy serdecznie na Długie!

#ŚwiętoWojewództwaLubuskiego#Długie#JezioroLipie#Regaty#Konkursy#Koncerty#KamilBednarek#ZabawaDlaCałejRodziny