WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ DISCO FESTIVAL

Do najgorętszej imprezy tego lata pozostało już jedyne 11 dni. Fani muzyki disco i sympatycy słonecznego wypoczynku powinni przygotować się na sporą dawkę emocji. Przed nimi przeboje disco polo, najlepsze zespoły i wiele atrakcji towarzyszących. 

Nie ma na co czekać. Najlepiej już dziś zarezerwować sobie sobotę 29 lipca. To właśnie tego dnia w Długiem pojawią się After Party, Long&Junior, Shantel, Jagoda, Fenomen, Zajefajni i Cocktail Boys. Zapowiada się zatem siedem godzin gorącej i roztańczonej imprezy. Mamy także w planach atrakcje towarzyszące dla wszystkich, m.in. II Konkurs na najciekawszą budowlę z piasku i Turniej Piłki Siatkowej Plażowej.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Na starcie pojawi się zespół Four Feel Fine z Niemiec. Następnie rozstrzygnięte zostaną wszystkie prowadzone rozgrywki. Koncerty festiwalowe zaczniemy o 18:00 występem gorzowskiej ekipy Cocktail Boys, a zakończymy o północy gwiazdą muzyki tanecznej, zespołem After Party. Tego dnia na plaży nie zabraknie pysznego jedzenia i złotego, letniego trunku. Najmłodsi mogą liczyć na dmuchańce i zjeżdżalnie.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg Va Brandenburgia-Polska dwa tysiące czternaście – dwadzieścia, Redukować bariery, wspólnie wykorzystywać silne strony.