Adam Van Bendler w Strzelcach Krajeńskich

Już 30 marca w Strzelcach Krajeńskich wystąpi Adam Van Bendler ze swoim nowym programem „Zło konieczne”.  Po raz kolejny Adam Van Bendler staje na głowie aby pomóc nam oderwać się od problemów dzisiejszego świata. Co tym razem wydarzy się na żywo podczas kolejnego programu Adama? Beatbox? Iluzja Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Nie wiadomo. Jedno jest pewne. Mądrość, jakość, klasa i styl – z tym będzie ciężko. Ale na pewno będzie śmiesznie do bólu.

Start 20:00
Bilety: 70 PLN 

BILETY DOSTĘPNE [TUTAJ]

Lata spędzone na scenie, tysiące kilometrów tras, występy w Polsce i za granicą i PRAWDOPODOBNIE najdłuższe programy stand-upowe w naszym kraju. Adam Van Bendler. Komik, aktor, scenarzysta, założyciel Fundacji Psia Krew – powiedzieć o nim, że to człowiek orkiestra, to nie powiedzieć nic.

W ciągu ostatnich lat ewoluował, dojrzał scenicznie, a wraz z nim dojrzała też jego publiczność. Poza komercyjnymi, atomowymi puentami w ostatnich latach potrafił poruszyć ambitne jak na stand-up tematy, jak śmierć czy depresja. Jeżeli ktoś może przełamywać tabu, żonglować wrażeniami i sprawić, że każdy występ to prawdziwy emocjonalny rollercoaster wrażeń to właśnie ON.

W ciągu ostatnich kilku lat był gwiazdą wszystkich festiwali i największych tras komediowych w Polsce, jak choćby Stand-up Show, Gala Stand-up Comedy, Antrakt Stand-up Festiwal czy trasy Stand-up Skład i Stand-up Time. Pojawiał się w stacjach telewizyjnych – Comedy Central, TVP, Polsat, w programie Dzień Dobry TVN czy też w komediowej sekcji programu Kuby Wojewódzkiego.

Jako młody, nieopierzony i trochę też do końca nieogarnięty komik, odnalazł swoje miejsce na legendarnej gdańskiej scenie “Elżbietańska 6 na ostro”. A raczej odnaleźli go dwaj fenomenalni komicy i absolutni mentorzy Adama: Abelard Giza i Kacper Ruciński. Gdyby nie oni, nie wiadomo czym dziś zajmowałby się Adam.

Napisał już 5 solowych programów. I oczywiście – każdy kolejny jest coraz dłuższy. Ten ostatni narobił sporo szumu w mediach z całego kraju – “PLACEBO” w całości poświęcony jest depresji. Adam w metodyczny sposób rozkłada tę chorobę na czynniki pierwsze, oswaja z nią i przede wszystkim – normalizuje głośne mówienie o problemach psychicznych. Wszystko to oczywiście w charakterystyczny dla siebie sposób – stanął na głowie, aby te trudne tematy podać w lekki i żartobliwy sposób. Udało się! Program jest już dostępny na YouTube, obejrzała go masa ludzi i co najważniejsze – wiele osób znalazło w tym ukojenie.

Aktualnie jeździ po Polsce ze swoim najnowszym programem “ZŁO KONIECZNE”. Opowiada między innymi o trudach odnalezienia się w dzisiejszej kulturze pieniądza, władzy i manipulacji, która rządzi mediami.Czym tym razem zaskoczy Adam podczas występu na żywo? Beatbox? Iluzja? Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Jedno jest pewne. Mądrość, jakość, klasa i styl – z tym będzie ciężko. Ale na pewno będzie śmiesznie do bólu.

BILETY DOSTĘPNE [TUTAJ]