Na szlaku Baltic Pipe

Wejdź  Na szlak Baltic Pipe i zagraj z nami w swojej miejscowości – w te wakacje możesz przeżyć prawdziwą przygodę!

W weekendy od 24.07.2021 do 08.08.2021 na terenie województw: wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego zapraszamy Cię do udziału w Grze terenowej „Na szlaku Baltic Pipe”.

Twój smartfon z dostępem do internetu będzie Twoją mapą i wskaże miejsca w danej miejscowości, w których zostały ukryte zadania. Jeśli prawidłowo udzielisz odpowiedzi i uzyskasz min. 20 punktów, to zdobędziesz nagrodę, jaką jest bon do sklepu www.empik.com o wartości 50 zł.

Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie www.naszlakubalticpipe.pl, obejrzysz filmik edukacyjny, pobierzesz wymaganą aplikację do gry i wyruszysz na poszukiwanie zadań we wskazanym terminie.

Ponadto w okolicy zostaną ukryte skrzynki, w których znajdziesz dodatkowe nagrody. Pamiętaj, że liczba skrzynek jest ograniczona, więc obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy! A dla najlepszych, którzy w danej miejscowości uzyskają największą liczbę punktów w najkrótszym czasie czekają dodatkowe nagrody niespodzianki!

Twoim celem będzie dotarcie do kolejnych miejsc oznaczonych ikonkami na mapie Twojej okolicy widocznej na ekranie smartfonu i wykonanie takich zadań, jak quiz, ułożenie puzzli ze zdjęcia, zagadki logiczne i pamięciowe.

Czym jest właściwie Projekt Baltic Pipe? To strategiczna inwestycja dla dostaw gazu na rynku europejskim. Ma na celu umożliwić transport gazu z Norwegii na rynki duński i polski, a także do sąsiednich krajów. Gazociąg pozwoli także na przesyłanie gazu z Polski do Danii.

Odkryj swoje otoczenie na nowo!

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem wydarzenia https://naszlakubalticpipe.pl/#regulamin

Pamiętaj, że udział w Grze terenowej „Na szlaku Balitic Pipe” jest BEZPŁATNY, a organizatorem tego wydarzenia jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Sprawdź, kiedy możesz zagrać w Grę w swojej miejscowości:

woj. wielkopolskie

24.07.2021 – Odolanów

25.07.2021 – Lwówek, Międzychód

woj. lubuskie

31.07.2021 – Przytoczna, Skwierzyna

01.08.2021 – Deszczno, Santok, Strzelce Krajeńskie

woj. zachodniopomorskie

07.08.2021 – Pełczyce, Stargard

08.08.2021 – Gryfice, Rewal