Napisz list do Mikołaja i wygraj nagrody

Dzieci, piszcie do Świętego Mikołaja i wyślijcie listy do nas.

Ogłaszamy konkurs na najfajniejszy list mikołajkowy!

Każdego roku o tej porze wszystkie poczty na świecie zasypywane są listami. Autorami większości z nich są dzieci, a adresat jest tylko jeden – św. Mikołaj. Ze względu na to, że dzieci są miliony i wszystkie listy do Mikołaja piszą, postanowiliśmy pomóc pocztom i samemu Świętemu. Stąd nasza propozycja: w tym roku napiszcie do nas, a my obiecujemy każdy list przekazać Mikołajowi.

Na tym nie koniec, albowiem wszystkie prośby, które do nas trafią, zostaną umieszczone w Internecie (na stronie Strzeleckiego Ośrodka Kultury w zakładce „listy do Mikołaja”), a autorów trzech najciekawszych listów nagrodzimy. I to też nie wszystko, albowiem 10 grudnia w wydaniu „Ziemi Strzeleckiej” opublikujemy najbardziej wyjątkowe listy.

Drodzy rodzice, bardzo was prosimy: weźcie udział w naszej świątecznej zabawie i pomóżcie swoim pociechom „napisać” ten najpiękniejszy i najważniejszy w roku list. Może przypomną się wam te czasy. A zatem, drogie maluchy, piszcie, a jeśli jeszcze pisać nie potraficie, to rysujcie, malujcie, wyklejajcie – wasz list może mieć absolutnie dowolną formę. Zasada jest tylko jedna: przekażcie Mikołajowi za naszym pośrednictwem swoje marzenia i postarajcie się przekonać tego przemiłego pana w czerwonym płaszczu, że to właśnie wasze marzenia powinien spełnić w pierwszej kolejności.
Listy przesyłajcie do nas w formie zdjęcia bądź skanu na adres e-mailowy konkurs.sok@strzelce .pl do 3 grudnia 2020r.