DISCO DŁUGIE FESTIVAL. Koncerty! Atrakcje!

Do słonecznego festiwalu muzyki tanecznej, czyli Disco Długie Festival pozostało już tylko 18 dni. Impreza dopinana jest na ostatni guzik. Znany jest program i atrakcje tegorocznej edycji. Gwiazdami wieczoru będą MIG i Mario Bischin. Tradycyjnie nie zabraknie konkursu dla dzieci, turnieju piłki siatkowej oraz pokazów wodnych sportów, a także pysznego jadła i złotego trunku.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Na początku na scenie zaprezentują się Przyjaciele z Niemiec i lokalne zespoły tj. Soler i PiCool. O godzinie 18:00 rozstrzygnięte zostaną organizowane konkursy i turnieje, a także Regaty o Złoty Dzwon Jeziora Lipie. Punktualnie o godzinie 19:00 na festiwalowej scenie zaczną prezentować się Gwiazdy Muzyki Tanecznej. Jako pierwszy wystąpi zespół Lider Dance, znany z takich hitów jak „Zaczarowałaś mnie” czy „Tak bardzo kocham”. Tuż po nich zobaczymy Zespół Enjoy. Czyli wykonawców takich przebojów „Słońce i deszcz” oraz „Czasoprzestrzeń”. Po 21:00 emocje znacznie wzrosną. A to za sprawą formacji MeGustar. Młody band rozgrzeje publiczność hitami: ” Elo Melo”, „Libacja” czy „Po prostu kochaj”. O 22:00 atmosferę rozgrzeją Gwiazdy Wieczoru: Mario Bischin i MIG, których z pewnością przedstawiać nie trzeba. Rumuński artysta oczarował Polaków przebojami „Macarena” i „Loka”, MIG natomiast ” Miód malina”, „Wymarzona” czy „Ona jedyna”.

Niespodzianka dla uczestników festiwalu !!!

Ze względu na duże zainteresowanie imprezą, a także problemem z miejscami parkingowymi w Długiem zorganizowaliśmy darmowy autobus festiwalowy, który kursować będzie między Strzelcami Krajeńskimi a Ługami w dniu imprezy od 15:00 do 3:00 w nocy. W Strzelcach autobus odjeżdżać będzie z Parkingu Miejskiego przy Banku Spółdzielczym. Po drodze przewiduje się przystanki:  przy jeziorze w Strzelcach, w Licheniu, w Długiem i w Ługach (przystanek nż). Mamy nadzieję, że darmowa komunikacja rozładuje korki i zmniejszy problem z parkingami, a naszym uczestnikom pozwoli w pełni korzystać z atrakcji festiwalu. 

Turniej Piłki Siatkowej Plażowej rozpocznie się o godzinie 11:00. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości drużyn (max. liczba to 8). Przy komplecie, zespoły podzielone zostaną na dwie grupy, w których rozegrają spotkania każdy z każdym, sety do 15 punktów. Dalsze rozgrywki zależne będą od liczby drużyn, pogody i ostatecznie zostaną ustalone przed turniejem. Zawody poprowadzi profesjonalny sędzia siatkówki plażowej, być może kobieta 🙂

Zapisy odbywają się w biurze Strzeleckiego Ośrodka Kultury

bądź telefonicznie pod numerem (95) 763 24 39.

Serdecznie zapraszamy do udziału !!!

Do wygrania sprzęt sportowy i torby z gadżetami !!!

Na atrakcje i nagrody mogą liczyć też najmłodsi uczestnicy festiwalu. O godzinie 15:00 wystartuje III Otwarty Konkurs na „Najciekawszą budowlę z piasku”. Zapisy rozpoczną się w dniu imprezy o godzinie 14:30 w namiocie organizacyjnym SOK. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród natomiast  o 18:00 na festiwalowej scenie.

Regulamin [POBIERZ] i Karta Zgłoszeń [POBIERZ]

Disco Długie Festival to impreza z charakterem i ze stale rosnącą liczbą uczestników. Jeśli chcesz zareklamować swoją firmę to nasz festiwal jest do tego najlepszą okazją!

Poniżej prezentujemy możliwe formy promocji ! Oferujemy konkurencyjne ceny !!! Zapraszamy do kontaktu !!! Warto !!!

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu

95 763 24 39 lub 95 780 70 87.