Spółka ZOO na YouTube

Nadszedł czas premiery najnowszego przeboju Mariusza Ambrożuka, w którym artysta nie tylko zagrał na akordeonie, ale i zaśpiewał.

„Spółka ZOO”, bo pod taką nazwą kryje się autorskie dzieło Ambrożuka, to muzyka w stylu rockowym, która, jak sam twierdzi, płynie bezpośrednio z jego wnętrza.

Więcej informacji o zespole

Teledysk do utworu kręcony był 30 maja w Lubiczu. Udział w nim wzięli wszyscy muzycy, którym Mariusz towarzyszył we wcześniejszych projektach. Smak lat ’90 w połączeniu z teraźniejszością, dużo śmiechu i impreza w remizie strażackiej OSP Lubicz to namiastka całości. Premiera hitu odbyła się w ubiegły czwartek tj. 21 czerwca. Z komentarzy pod przebojem wynika, że przydał on do gustu użytkownikom facebooka.

– Nieprzypadkowo teledysk kręcony był w Lubiczu. Tam się urodziłem i tam spędziłem piękne lata dzieciństwa. Właśnie tam zawsze chciałem to zrobić – komentuje muzyk. – „To i to” znajdziemy na portalu społecznościowym facebook. Jeszcze przed wakacjami, „Spółkę ZOO” będzie można usłyszeć w znanych rozgłośniach radiowych, na żywo natomiast w trakcie tegorocznego Święta Plonów, które odbędzie się 15 września w Ogardach. Mam nadzieję, że się państwu spodoba – podsumowuje.

Fot. Jacek Wawrowski

Fot. Jacek Wawrowski