I STILL REMEMBER THE FEELING. Taneczne show RTF Dance Studio w SOK-u

„I STILL REMEMBER THE FEELING” to wyjątkowy spektakl, pełen emocji, tańca i wrażeń, w którym w choreografii Dariusza Kowalewskiego zaprezentują się utalentowani tancerze RTF Dance Studio: KACPER STYCZEŃ, MARZENA URBANIAK, KAROLINA SZOŁKUN, KAROLINA KROMPASZCZYK, MAJA KOSUT, JAKUB ANDRUSZAK, VICTORIA SARBIEWSKA, LENA ZACHAREWICZ, AMELIA MARCINIAK, WANESSA STRZELCZYK, JULIA MARCINIAK, MACIEJ KROMPASZCZYK, MARTYNA PRZYBYŁ, MILENA GRZYBOWSKA. Wokalnie spektakl wzbogaci SARA ŁĘGOWSKA.

Premiera widowiska zaplanowana jest na piątek 11 maja 2018 roku na godzinę 18:00. Kolejne spektakle odbędą się kolejno w sobotę i niedzielę,12 i 13 maja także o godzinie 18:00, oczywiście w sali widowiskowej Strzeleckiego Ośrodka Kultury.

Bilety w cenie 20,00 zł w przedsprzedaży oraz 25,00 zł w dniu koncertu (jeśli nie zostaną one wyprzedane wcześniej) dostępne będą w Biurze Strzeleckiego Ośrodka Kultury (ul.Wojska Polskiego 7, Strzelce Krajeńskie), Punkcie Informacji Turystycznej w Strzelcach Krajeńskich oraz online.

PREMIERA (11.05.2018r.) – Kup Bilet !!!

II Spektakl (12.05.2018r.) – Kup Bilet !!!

III Spektakl (13.05.2018r.) – Kup Bilet !!!

Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona ! Nie zwlekajcie, więc z kupnem biletów !!!