Gramy dla Eli i Sebastianka!!!

Przed nami dziesiąty, jubileuszowy Koncert Charytatywny „Strzelczanie dla strzelczan”. Tym razem na pomoc czeka dwójka mieszkańców naszej gminy. Niespełna roczny Sebastian cierpi na rzadką chorobę zwaną Zespołem Dandy`ego-Walkera. Potrzebuje regularnych rehabilitacji i turnusów. Natomiast 22-letnia Ela walczy z rakiem jelita. Jedynym ratunkiem może okazać się dla niej innowacyjna metoda leczenia.

 

W najbliższą sobotę każdy z nas będzie mógł dołożyć własną cegiełkę i pomóc tej dwójce w walce o lepsze życie.

Koncert rozpocznie się o godzinie 14:00 na Plantach, jednak już o 13:30 szykuje się II Strzelecki Kros po Zdrowie. Głównym organizatorem sportowej akcji jest Stowarzyszenie „Ratajada-młodzież przeciw uzależnieniom” oraz Klub Biegacza Pento. Start i meta biegu znajdować się będą na ulicy Strzeleckiej. Zawodnicy mają do pokonania 5km. Wśród uczestników wylosowany zostanie telewizor ufundowany przez firmę TPV. Wpisowe z rejestracji zostanie przekazane dla bohaterów koncertu.

Więcej informacji o II Strzeleckim Krosie po Zdrowie .

W trakcie koncertu strzelczanie będą mogli skorzystać z licznych kramów z pysznościami. Kontynuowany będzie pchli targ i kiermasz książek. Tradycyjnie też sprzedawane będą losy na loterię fantową, która co roku cieszy się największym zainteresowaniem. Nowością będzie zaś strzelnica organizowana przez KSK Pretor. Na brak atrakcji nie będą mogli narzekać również najmłodsi. Na Plantach bowiem pojawią się stoiska dla dzieci i dmuchańce.

Na scenie wystąpią lokalni artyści m.in. Zespół Tańca Paradoks, wokalistki Studia Piosenki (działającego przy Strzeleckim Ośrodku Kultury), wokalistki Studia „MuzMax”, Strzelecka Orkiestra Dęta, Bożena Ostałowska, Jan Popis i Poczekalnia.

 

PROGRAM

14:00 Otwarcie koncertu

14:15 Występ artystyczny Zespołu Tańca Paradoks

14:40 Podsumowanie II Strzeleckiego Krosu po Zdrowie. Losowanie nagrody

15:00 Występy wokalistek Studia Piosenki SOK oraz Studia „MuzMax”

16:30 Występ Bożeny Ostałowskiej

17:00 Koncert Strzeleckiej Orkiestry Dętej

18:00 Koncert zespołu Poczekalnia

18:30 Recital Jana Popisa

19:00 Loteria Fantowa