Konkurs Fotograficzny – „Uroki Strzeleckich Lasów”

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii do udziału w konkursie fotograficznym „Uroki strzeleckich lasów”, organizowanego przez Nadleśnictwo w Strzelcach Krajeńskich i Strzelecki Ośrodek Kultury.

Celem konkursu jest uchwycenie uroków leśnych zakątków strzeleckich lasów tj. lasów w obrębie Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie. Sfotografowanie florystycznych walorów naszych lasów, ich bioróżnorodności, a nawet tajemniczości.

Autorzy najlepszych fotografii otrzymają nagrody pieniężne w wysokości:

a. Nagroda główna za najlepszą fotografię w konkursie w wysokości 1000 zł,

b. Nagroda za zajęcie drugiego miejsca w wysokości 500 zł,

c. Nagroda za zajęcie trzeciego miejsca w wysokości 400 zł.

Ponadto zwycięska fotografia ma zostać ozdobą nowej siedziby Nadleśnictwa, której otwarcie nastąpi w granicach przełomu roku 2017/18.

Jak wspomina Daria Wyrembelska-Wacławska Specjalista Służby Leśnej ds. Ochrony Lasu i Edukacji Przyrodniczo-Leśnej, konkurs ma również na celu to, aby każdy mieszkaniec naszego regionu miał możliwość wpłynąć na to jak będzie wyglądać nowa siedziba Nadleśnictwa.

Termin nadsyłania prac: 01.05.2017 – 01.09.2017

Nagrody pieniężne zostaną wręczone podczas oficjalnego rozstrzygnięcia konkursu. Dokładna data oraz miejsce wręczenia nagród zostaną ustalone przez Organizatorów i podane do wiadomości publicznej najpóźniej do 05.09.2017.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

POBIERZ
REGULAMINFORMULARZ ZGŁOSZENIOWYZGODA RODZICÓW