Lubuski Konkurs Recytatorski- formuła on-line!

Drodzy recytatorzy!

Regionalne Centrum Animacji Kultury informuje, że jeszcze w czerwcu zostaną zrealizowane dwa ostatnie Przeglądy Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2020 dla Strzeleckiego Ośrodka Kultury oraz dla miasta Zielona Góra, a także Finał Wojewódzki Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2020. Konkurs będzie miał formułę on-line ze względu na ograniczenia spowodowane epidemią SARS-COV-2.

Prosimy Was o nagrywanie filmików i przesyłanie do Regionalnego Centrum Animacji Kultury (instrukcja na dole posta). Do Przeglądu w Strzeleckim Ośrodku Kultury, który miał się odbyć w marcu zgłosiło się 49 uczestników! Na nagrania konkursowe Regionalne Centrum Animacji Kultury czeka do 15 czerwca do godz.13:00. 17 czerwca Rada Artystyczna wybierze on-line nominowanych z naszego powiatu do Finału Wojewódzkiego! Prosimy Was o potwierdzenie swojego udziału mailowo na adres Operatora Programu: proarte@rcak.pl.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące wzięcia udziału znajdują się w zaktualizowanym Regulaminie w §9 ust.11. (Regulamin w załączniku oraz dostępny na stronie www.rcak.pl, zakładka PRO ARTE Lubuski Konkurs Recytatorski)

Trzymamy kciuki! Powodzenia!