Jarmark Strzelecki 2019

Tegoroczny Jarmark Strzelecki to prawdziwa mieszanka rozrywkowa na najwyższym poziomie! Agnieszka Chylińska, Piersi, Paraliż Band!!! Musicie ich usłyszeć i zobaczyć na własne oczy!

Jarmark zbliża się wielkimi krokami.

22 czerwca 2019 rok, stadion miejski przy ul. Sportowej w Strzelcach Kraj. – to data i miejsce wydarzenia, na którym nie może Was zabraknąć!

Jarmark Strzelecki to święto naszego miasta, podczas którego zwykle gościmy artystów i zespoły ogólnopolskiego formatu. W tym roku na strzeleckiej scenie wystąpi dla nas Agnieszka Chylińska, która tego dnia będzie promowała najnowszy album Pink Punk. Jej energia, żywiołowość, znakomity kontakt z publicznością gwarantują dobrą zabawę!

Kolejnym dynamitem rozrywki, który zaprezentuje się na naszej scenie, jest zespół Piersi. Gościnnie z grupą wystąpi Mariusz Ambrożuk, nasz strzelecki wirtuoz akordeonu! Na pewno nie zabraknie największych hitów zespołu, w tym przeboju Bałkanica.

A co dla fanów reggae? O Was również nie zapomnieliśmy! Paraliż Band sprawi, że wychillujecie się skutecznie na cały weekend 🙂

Oprócz ogólnopolskich gwiazd na scenie zaprezentują się nasze strzeleckie perełki: zespoły taneczne, wokaliści, którymi chcemy się pochwalić.

Jak na jarmark przystało – nie zabraknie stoisk gastronomicznych, handlowych i zaplecza dla dzieci.

Po takiej rekomendacji na pewno już macie plany na sobotę 22 czerwca. A więc do zobaczenia na stadionie miejskim 🙂

Dojedź do nas: