UKEJE – MOJE BOSKIE BUENOS


Koncert w hołdzie wielkiej artystce!

Śmierć wielkiej wokalistki, Kory, wstrząsnęła polskim światem muzycznym – zaczęto wspominać Artystkę i przywoływać jej utwory, które wybrzmiały na nowo i nabrały nowych znaczeń. Pomogło to ukoić szczerą tęsknotę, która wzbudziła w sercach fanów. Dzięki tym powrotom do kultowej muzyki wspomnienia o wielkiej Artystce nie straciły barw.

Damian Ukeje postanowił dotknąć tych utworów jeszcze raz, w hołdzie wielkiej Artystce, ale też aby jej muzyka nadal żyła. Muzyka jest po to, by ją grać, piosenki po to, by je śpiewać – podczas koncertu Damian Ukeje zagra więc akustycznie najpopularniejsze utwory grupy Maanam jak również doda kilka swoich. Jednak wieczór zdecydowanie będzie należał do legendarnej, rockowej grupy wraz z wielką Wokalistką, Korą. Koncert będzie swoistym hołdem dla zespołu, ale również próbą ponownego odkrycia tej muzyki, skupienia się na niej jako sztuce, a nie tylko legendzie.

BILETY:
– PRZEDSPRZEDAŻ – 30ZŁ
– W DNIU KONCERTU – 40ZŁ

Bilety dostępne w Punkcie Informacji Turystycznej (8.00-16.00 PN-PT) oraz Strzeleckim Ośrodku Kultury (7.30 – 15.30 PN-PT), bilety ONLINE dostępne na EKOBILET.PL