Kasia Stankiewicz w Strzelcach !!! Bilety online w sprzedaży !!!

Kasia Stankiewicz zawita do Strzelec Krajeńskich !!!

SOBOTA 17 LISTOPADA 2018 GODZINA 20:00

Bilety online już w sprzedaży !!! Niebawem rozpocznie się też sprzedaż biletów w biurze Strzeleckiego Ośrodka Kultury oraz w Punkcie Informacji Turystycznej.

Kasia Stankiewicz znana przede wszystkim jako wykonawca i autor piosenki “Orła cień” oraz ze swego kolosalnego debiutu z zespołem Varius Manx, z którym wspólnie sprzedała ponad milion płyt, ma na swoim koncie cztery solowe albumy: “Kasia Stankiewicz”, “Extrapop”, “Mimikra” oraz “Lucy And The Loop”. Wszystkie nowatorskie i ze świetnymi recenzjami. Wokalistka i autorka tekstów, w roku 2016 ponownie wstąpiła w szeregi Varius Manx co zaowocowało kolejnymi sukcesami i dwoma nowymi albumami: „25 live” oraz „Ent”. Grupa obecnie jest w trasie koncertowej promującej najnowszy album. Są to piękne i baśniowe koncerty, euforycznie odbierane przez publiczność w całej Polsce.

Kasia Stankiewicz w Strzelcach Krajeńskich zagra utwory z płyty Lucy And The Loop z akompaniamentem wybitnego pianisty Piotra Mani. Nie zabraknie też repertuarowych niespodzianek z kręgu najbliższych fascynacji artystki.

KUP BILET