XI Koncert Charytatywny – Strzelczanie dla Strzelczan [AKTUALIZACJA]

[AKTUALIZACJA 17.09.2018]

„Strzelczanie dla strzelczan 2018” – JEST REKORD !!!   W trakcie charytatywnego koncertu udało nam się zebrać ponad 55.000 zł. To jednak nie wszystko. Ostateczną kwotę zbiórki podamy w przyszły poniedziałek (tj. 24 września). To wspaniały wynik, za który Państwu ogromnie dziękujemy!!!  Po raz kolejny pokazaliście, jak wielkie macie serca   DZIĘKUJEMY !!! 


Koncert Charytatywny „Strzelczanie dla Strzelczan” zagra w tym roku po raz jedenasty !!! Poniżej przedstawiamy sylwetki naszych wspaniałych bohaterów, których z Państwa pomocą pragniemy wesprzeć !!! Liczymy na Waszą obecność i dobroć ! Spotykamy się 15 września na Plantach przy Jeziorze Górnym.

Hitem na tegorocznym koncercie będzie licytacja wartościowego kominka „Trias L” ufundowanego przez firmę Spartherm. Wartość kominka to 11.500 zł, cena wywoławcza 5.000 zł. Ale to nie wszystko! Wylicytować będzie też można voucher na godzinny koncert zespołu Fenomen na wybranej przez siebie imprezie (z wyjątkiem sylwestra). Cena wywoławcza to 500 zł, a wartość fantu – 3.000 zł. Zainteresowani licytacjami proszeni są o zgłoszenie się do namiotu organizatorów w czasie trwania imprezy, czyli w sobotę 15 września (rozpoczęcie licytacji o godzinie 14:00, zakończenie o 18:00).

Więcej bieżących informacji o atrakcjach i loterii
na profilu FB Koncertu >SPRAWDŹ<