Rogucki Solo w Strzelcach. Ruszyła sprzedaż biletów !

Piotr Rogucki znany jest fanom muzyki jako wokalista rockowej formacji COMA i wykonawca solowy. W swoich scenicznych wcieleniach łączący elementy poezji, rocka i teatru. Zdobył wiele nagród na festiwalach piosenki artystycznej m.in.: 2 nagrody na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004 oraz Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004, a także Fryderyki za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011, Fryderyka za wokalistę roku 2011 i laureata nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego. Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat.

Obecnie Piotr przygotowuje się do trasy koncertowej „ROGUCKI SOLO”, gdzie zaprezentuje repertuar ze wszystkich swoich solowych albumów, w nowych aranżacjach. Zagra w 11 miastach w Polsce, w tym w Strzelcach Krajeńskich. Koncert w naszym mieście odbędzie się w sobotę 17 marca o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Strzeleckiego Ośrodka Kultury.

 Bilety w przedsprzedażny w cenie 25,00 zł do nabycia w Strzeleckim Ośrodku Kultury, w Punkcie Informacji Turystycznej oraz online.

Wydarzenie na facebook`u

Bilety online