IX Koncert Charytatywny „Strzelczanie dla Strzelczan”

koncert - logo

Drodzy Mieszkańcy gminy Strzelce!

Od 9 lat w naszej gminie organizowane jest niepowtarzalne na skalę regionalną wydarzenie, które świadczy o tym, jak wiele serca mają strzelczanie. Koncert charytatywny „Strzelczanie dla strzelczan” pomaga najbardziej potrzebującym, pokrzywdzonym przez los mieszkańcom naszej gminy. Przez ostatnie lata udało nam się zebrać ponad 280 tys. zł i pomóc aż 19 osobom!!!
To dzięki ogromnym sercom strzelczan dzieci jeździły na turnusy rehabilitacyjne, leczenie, niepełnosprawni wstawali z wózka, a ich najbliżsi otwierali się na innych ludzi, podnosili wysoko głowę, wierząc, że dadzą sobie radę z każdą przeciwnością losu. Wsparcie, nie tylko finansowe, to jest to, czego mogą nam pozazdrościć mieszkańcy innych gmin!!!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKu!!!

W tym roku zbieramy pieniądze dla Janka i Moniki. Ci młodzi ludzie są niepełnosprawni i potrzebują pomocy innych. Ich mieszkania nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pomóżmy im pokonać bariery architektoniczne!!!

Bohaterowie akcji

ulotka Strzelczanie ulotka Strzelczanie 2

W trakcie koncertu odbędzie się WIELKI CHARYTATYWNY MARATON „Strzelczanie dla strzelczan”, na którym zagoszczą dwa programy taneczne ZUMBA FITNESS oraz SALSATION!!!

Pozytywna energia, wyjątkowa atmosfera, płyta pełna tańczących entuzjastów sportu i JEDEN wspólny cel – pomoc bohaterom z lokalnego środowiska! Obok takiego wydarzenia nie sposób przejść obojętnie! 🙂

Opłata wpisowa w wysokości 10 PLN wrzucana do puszki tuż przed rozpoczęciem maratonu (około 16:00).

Maraton poprowadzą instruktorki z Gorzowa Wielkopolskiego: Ewa Malinowska oraz Dagmara Żółkowska.

Więcej informacji o Maratonie ZUMBA & Salsation 

plakat Strzelczanie