Warsztatowa AKCJA LATO!

Kochane dzieci, drodzy rodzice! Zapraszamy na zajęcia warsztatowe w ramach Akcji Lato 2020

W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną Akcja Lato ma inny charakter niż zwykle. Bardzo byśmy chcieli przyjąć tyle dzieci, ile zwykle do nas przychodzi, ale niestety, wymogi sanitarne nam to uniemożliwiają. Dlatego niezbędne jest wprowadzenie zapisów i limitów.

Przygotowaliśmy więc rozpiskę zajęć warsztatowych. Będzie taniec, muzyka, plastyka, sport – postaramy się, abyście świetnie się bawili! Można zapisać się maksymalnie na dwa dni zajęć. Gdyby były wolne miejsca, możliwe będzie zwiększenie limitu, ale o tym poinformujemy.

Co zrobić, aby się zapisać? Po pierwsze zapoznaj się z regulaminem i kartą, którą OBOWIĄZKOWO trzeba będzie dostarczyć do Organizatora. Następnie trzeba wybrać interesujące nas warsztaty (maksymalnie dwa!) i zadzwonić pod numer 95 763 24 39 do godziny 16:00. Jeśli będzie wolne miejsce, zapiszemy dziecko na dany warsztat w danym dniu. Jeśli nie, poinformujemy o innej możliwości. Limity to 12 osób na warsztaty ruchowe, 10 na wokalne i plastyczne (na 1 dzień).
Kolejny krok – wypełniamy kartę, którą dostarczamy najpóźniej w dniu danych zajęć do Organizatora.

W wyznaczonym dniu warsztatów przyprowadzamy dziecko na godzinę 11:00 do wyznaczonego miejsca. Dziecko ma mieć maseczkę, ale na zajęcia może ją zdjąć. Nie zostajemy z dziećmi na zajęciach! Po dziecko przychodzimy o 13:00.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zapisów. Wierzymy, że uda nam się zapewnić dzieciom miłe wakacje mimo tej trudnej dla wszystkich sytuacji.

Pliki do pobrania:

Program Akcji Lato: